O nas

Zespół


Mateusz Kowalczyk

Absolwent Inżynierii Komputerowej i Inżynierii Biomedycznej na Politechnice Warszawskiej. Pracował jako architekt systemów IT dla jednej z największych w Polsce firm branży reklamy internetowej. Na swoim koncie ma również współpracę z Narodowym Centrum Badań Jądrowych m.in. przy tworzeniu superkomputera. Odpowiadał za połączenie go do infrastruktury CERN-u. Od czterech lat pasjonat kryptowaluty bitcoin, a od roku popularyzator tej technologii w Polsce. Jest współzałożycielem i inicjatorem kilku przedsięwzięć na polskim rynku bitcoin.

Grzegorz Sułkowski

Główne dziedziny kariery zawodowej to Digital Media, Online Marketing i szeroko pojętą reklama internetowa. Wieloletnie doświadczenie i wiedzę zdobywał w takich agencjach jak ARBOmedia, NewMedia Labs czy Gobos Network. Obecnie współpracuje z Edipresse Polska i rozwija swoją pasję do bitcoin będąc jednym z twórców internetowej giełdy bitstar.

Dariusz Rybi

Pierwsze kroki w branży IT stawiał jako programista Grono.net. Kolejne stopnie doświadczenia owocowały współpracą z Aktywni.pl, Sensi Soft i Redefine należącą do grupy POLSAT. Obecnie jest jednym z pasjonatów bitcoin i zarazem jednym z twórców giełdy bitstar.

Kamil Niski

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale Chemii. Jako doświadczony programista Python jest aktywnie zaangażowany w życie i rozwój platformy bitstar. Praca przy tym projekcie jest wynikiem jego pasji do nowych technologii i zainteresowania cyfrowymi walutami, którymi nieprzerwanie zajmuje się od 2010 roku. Dodatkowo, po godzinach Kamil zaangażowany jest w projekt open-source, gdzie ma okazję wykorzystać swoje zamiłowanie do programowania.

Michał Mietliński

Od wielu lat współtworzy projekty internetowe, zarówno jako front-end developer, webmaster i project manager. Zajmuje się także marketingiem internetowym, a jeśli potrzeba tego wymaga, również copywritingiem. Jego specjalizacją jest udoskonalanie istniejących systemów i tworzenie stron dla firm b2b. Współpracował również z szeregiem agencji PR takich jak Core PR, Kostrzewa PR, Best Brands PR, Projekt Komunikacja.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

X

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013